Accountantskantoor Amsterdam

Meer weten?

Neem vrijblijvend contact op met het accountantskantoor Struik Accountants & Belastingadviseurs in Amsterdam.

    Uw naam (verplicht)

    Uw email (verplicht)

    Onderwerp

    Uw bericht

    Waar vindt u ons?

    Bezoekadressen (op afspraak):

    Amsterdam

    De Cuserstraat 93
    1081 CN Amsterdam
    020-2619574
    amsterdam@struikaccountants.nl

    Postadres
    Postbus 3022
    4200 EA Gorinchem


    Overige bezoekadressen:

    Rotterdam
    Weena 290
    3012 NJ Rotterdam
    085-0656645
    rotterdam@struikaccountants.nl

    Utrecht
    Graadt van Roggenweg 328-334
    3531 AH Utrecht
    085-0656645
    utrecht@struikaccountants.nl

    Ede
    Galvanistraat 1
    6716 AE Ede
    085-0656645
    ede@struikaccountants.nl

    Arnhem
    Nieuwe Stationsstraat 20
    6811 KS Arnhem
    085-0656645
    arnhem@struikaccountants.nl

    ‘s-Hertogenbosch
    Stationsplein 91
    5211 BM ‘s-Hertogenbosch
    085-0656645
    denbosch@struikaccountants.nl

    Hoofdvestiging
    Havendijk 6
    4201 XA  Gorinchem
    0183-664040
    gorinchem@struikaccountants.nl