Contact

Meer weten?

Neem vrijblijvend contact op met het accountantskantoor Struik Accountants & Belastingadviseurs.

    Uw naam (verplicht)

    Uw email (verplicht)

    Onderwerp

    Uw bericht

    Waar vindt u ons?

    Kantooradres
    Havendijk 6
    Gorinchem

    0183-664040
    gorinchem@struikaccountants.nl

    Postadres
    Postbus 3022
    4200 EA Gorinchem

    Bezoekadressen (op afspraak):

    Amsterdam
    De Cuserstraat 93
    Amsterdam
    020-2619574
    amsterdam@struikaccountants.nl
    Postadres
    Postbus 3022
    4200 EA Gorinchem

    Rotterdam
    Weena 290
    Rotterdam
    085-0656645
    rotterdam@struikaccountants.nl
    Postadres
    Postbus 3022
    4200 EA Gorinchem

    Utrecht
    Graadt van Roggenweg 328-334
    Utrecht
    085-0656645
    utrecht@struikaccountants.nl
    Postadres
    Postbus 3022
    4200 EA Gorinchem

    Ede
    Galvanistraat 1
    Ede
    085-0656645
    ede@struikaccountants.nl
    Postadres
    Postbus 3022
    4200 EA Gorinchem

    Arnhem
    Nieuwe Stationsstraat 20
    Arnhem
    085-0656645
    arnhem@struikaccountants.nl
    Postadres
    Postbus 3022
    4200 EA Gorinchem

    ‘s-Hertogenbosch
    Stationsplein 91
    ‘s-Hertogenbosch
    085-0656645
    denbosch@struikaccountants.nl
    Postadres
    Postbus 3022
    4200 EA Gorinchem